BZT52H-C30,115
NEXPERIA BZT52H-C30 - ZENER DIOD
قسمت # NOVA:
293-2423277-BZT52H-C30,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52H-C30,115
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 30 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNXP Semiconductors
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TA)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 30 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 21 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 375 mW