SMAZ33-13-F
DIODE ZENER 33V 1W SMA
قسمت # NOVA:
293-2415224-SMAZ33-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMAZ33-13-F
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 33 V 1 W ±5% Surface Mount SMA
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMA
شماره محصول پایه SMAZ33
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 33 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 25.1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W