BZT52C13T-7
DIODE ZENER 13V 300MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2415384-BZT52C13T-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C13T-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 13 V 300 mW ±6% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه BZT52
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 13 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)30 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 300 mW