TZMC5V6-GS08
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD80
قسمت # NOVA:
293-2415239-TZMC5V6-GS08
شماره قطعه سازنده:
TZMC5V6-GS08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 500 mW ±5% Surface Mount SOD-80 MiniMELF
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-80 MiniMELF
شماره محصول پایه TZMC5V6
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TZM
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW