BZX585-B4V7,115
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2427660-BZX585-B4V7,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX585-B4V7,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه BZX585-B4V7
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)80 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 300 mW