BZX79-C24,133
DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
قسمت # NOVA:
293-2421568-BZX79-C24,133
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX79-C24,133
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 24 V 400 mW ±5% Through Hole ALF2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ALF2
شماره محصول پایه BZX79-C24
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 24 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)70 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 16.8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 400 mW