BZT52-B4V7X
DIODE ZENER 4.7V 590MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2426393-BZT52-B4V7X
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52-B4V7X
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 590 mW ±1.91% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52-B4V7
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)78 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±1.91%
قدرت - حداکثر 590 mW