BZX84C5V1LT3G
DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3
قسمت # NOVA:
293-2425115-BZX84C5V1LT3G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C5V1LT3G
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 225 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3 (TO-236)
شماره محصول پایه BZX84
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 225 mW