BZV55C7V5
DIODE ZENER 7.5V DO213AA
قسمت # NOVA:
293-2447640-BZV55C7V5
شماره قطعه سازنده:
BZV55C7V5
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 7.5 V ±6% Surface Mount DO-213AA
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-213AA
شماره محصول پایه BZV55C7V5
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 7.5 V
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 5 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 200 mA
بسته / موردDO-213AA (Glass)
تحمل±6%