SMAZ39-13-F
DIODE ZENER 39V 1W SMA
قسمت # NOVA:
293-2425770-SMAZ39-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMAZ39-13-F
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 39 V 1 W ±5% Surface Mount SMA
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMA
شماره محصول پایه SMAZ39
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 39 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 29.6 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W