BZT52-C4V7J
DIODE ZENER 4.7V 350MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2426344-BZT52-C4V7J
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52-C4V7J
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 350 mW ±6.4% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52-C4V7
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)78 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±6.4%
قدرت - حداکثر 350 mW