PTZTFTE256.8B
DIODE ZENER 6.8V 1W PMDS
قسمت # NOVA:
293-2421626-PTZTFTE256.8B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTZTFTE256.8B
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 6.8 V 1 W ±6.62% Surface Mount PMDS
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDS
شماره محصول پایه PTZTFTE256.8
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 6.8 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)6 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 3.5 V
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±6.62%
قدرت - حداکثر 1 W