BZT52-B4V3J
DIODE ZENER 4.3V 590MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2421827-BZT52-B4V3J
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52-B4V3J
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 590 mW ±2.09% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52-B4V3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)95 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±2.09%
قدرت - حداکثر 590 mW