BZX79-C4V7,143
NEXPERIA BZX79-C4V7 - ZENER DIOD
قسمت # NOVA:
293-2423269-BZX79-C4V7,143
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX79-C4V7,143
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 400 mW ±5% Through Hole ALF2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNXP Semiconductors
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)80 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 400 mW