BZT52H-C3V9,115
DIODE ZENER 3.9V 375MW SOD123F
قسمت # NOVA:
293-2423830-BZT52H-C3V9,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52H-C3V9,115
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.9 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123FL
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123FL
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.9 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)95 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 375 mW