BZX384B3V6-E3-08
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2425462-BZX384B3V6-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZX384B3V6-E3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V 200 mW ±2% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه BZX384B3V6
سلسلهBZX384
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)90 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 200 mW