TZMB8V2-GS08
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD80
قسمت # NOVA:
293-2418149-TZMB8V2-GS08
شماره قطعه سازنده:
TZMB8V2-GS08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 8.2 V 500 mW ±2% Surface Mount SOD-80 MiniMELF
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-80 MiniMELF
شماره محصول پایه TZMB8V2
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TZM
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 8.2 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)7 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 6.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 500 mW