BZG05C3V3-M3-08
DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO214AC
قسمت # NOVA:
293-2426053-BZG05C3V3-M3-08
شماره قطعه سازنده:
BZG05C3V3-M3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 1.25 W ±6.06% Surface Mount DO-214AC (SMA)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه BZG05C3V3
سلسلهBZG05C-M
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 40 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±6.06%
قدرت - حداکثر 1.25 W