ZMY82-GS08
DIODE ZENER 82V 1W DO213AB
قسمت # NOVA:
293-2425277-ZMY82-GS08
شماره قطعه سازنده:
ZMY82-GS08
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 82 V 1 W ±5% Surface Mount DO-213AB
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-213AB
شماره محصول پایه ZMY82
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 82 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)160 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 61 V
بسته / موردDO-213AB, MELF (Glass)
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W