BZT585B3V6T-7
DIODE ZENER 3.6V 350MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2425223-BZT585B3V6T-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT585B3V6T-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
شماره محصول پایه BZT585
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)90 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 350 mW