BZX384-B2V7,115
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2425713-BZX384-B2V7,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX384-B2V7,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 2.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه BZX384-B2V7
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 2.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)100 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 300 mW