BZX55C2V7-TR
DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2414431-BZX55C2V7-TR
شماره قطعه سازنده:
BZX55C2V7-TR
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 2.7 V 500 mW - Through Hole DO-35 (DO-204AH)
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35 (DO-204AH)
شماره محصول پایه BZX55C2V7
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX55
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 2.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)85 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل-
قدرت - حداکثر 500 mW