BZX55C22-TR
DIODE ZENER 22V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2418299-BZX55C22-TR
شماره قطعه سازنده:
BZX55C22-TR
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 22 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35 (DO-204AH)
شماره محصول پایه BZX55C22
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX55
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 22 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)55 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 16 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW