BZT52B15
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
قسمت # NOVA:
293-2418475-BZT52B15
شماره قطعه سازنده:
BZT52B15
بسته استاندارد:
12,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 15 V 500 mW ±2% Surface Mount SOD-123F
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiotec Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -50°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123F
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 15 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)42 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 10 V
بسته / موردSOD-123F
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 500 mW