PDZVTFTR4.7B
DIODE ZENER 4.7V 1W PMDTM
قسمت # NOVA:
293-2417448-PDZVTFTR4.7B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PDZVTFTR4.7B
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.7 V 1 W ±5.32% Surface Mount PMDTM
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDTM
شماره محصول پایه PDZVTFTR4.7
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.7 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 1 V
بسته / موردSOD-128
تحمل±5.32%
قدرت - حداکثر 1 W