BZT52-B16J
DIODE ZENER 16V 590MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2425323-BZT52-B16J
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52-B16J
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 16 V 590 mW ±1.88% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52-B16
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 16 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 11.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±1.88%
قدرت - حداکثر 590 mW