MM3Z5V6-AQ
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2418534-MM3Z5V6-AQ
شماره قطعه سازنده:
MM3Z5V6-AQ
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiotec Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -50°C ~ 150°C (TJ)
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 2.5 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 10 mA
بسته / موردSC-90, SOD-323F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW