CDZVT2R4.3B
DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2M
قسمت # NOVA:
293-2417174-CDZVT2R4.3B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CDZVT2R4.3B
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 100 mW - Surface Mount VMN2M
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده VMN2M
شماره محصول پایه CDZVT2
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)100 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
بسته / مورد2-SMD, Flat Lead
تحمل-
قدرت - حداکثر 100 mW