PLZ18B-G3/H
DIODE ZENER 18V 500MW DO219AC
قسمت # NOVA:
293-2416704-PLZ18B-G3/H
شماره قطعه سازنده:
PLZ18B-G3/H
بسته استاندارد:
4,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 18 V 500 mW ±3% Surface Mount DO-219AC (microSMF)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-219AC (microSMF)
شماره محصول پایه PLZ18
سلسلهPLZ
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 18 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)23 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 nA @ 13 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-219AC
تحمل±3%
قدرت - حداکثر 500 mW