BZT52B6V8-E3-08
DIODE ZENER 6.8V 410MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2416666-BZT52B6V8-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZT52B6V8-E3-08
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 6.8 V 410 mW ±2% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه BZT52B6V8
سلسلهBTZ52
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 6.8 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)4.5 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 3 V
بسته / موردSOD-123
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 410 mW