BZG03C56-M3-08
DIODE ZENER 56V 1.25W DO214AC
قسمت # NOVA:
293-2015032-BZG03C56-M3-08
شماره قطعه سازنده:
BZG03C56-M3-08
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 56 V 1.25 W ±7.14% Surface Mount DO-214AC (SMA)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه BZG03C56
سلسلهBZG03C-M
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 56 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 43 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 500 mA
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±7.14%
قدرت - حداکثر 1.25 W