BZX84C10HE3-TP
0.35W ZENER,SOT-23
قسمت # NOVA:
293-2422085-BZX84C10HE3-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C10HE3-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 10 V 350 mW ±5% Surface Mount SOT-23
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 10 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 nA @ 7 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 350 mW