BZX79-C3V3,113
NEXPERIA BZX79-C3V3 - ZENER DIOD
قسمت # NOVA:
293-2423116-BZX79-C3V3,113
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX79-C3V3,113
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 400 mW ±5% Through Hole ALF2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNXP Semiconductors
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)95 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 400 mW