DFLZ5V6Q-7
DIODE ZENER 5.6V 1W POWERDI123
قسمت # NOVA:
293-2440679-DFLZ5V6Q-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DFLZ5V6Q-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 1 W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI™ 123
شماره محصول پایه DFLZ5
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)1 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردPOWERDI®123
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W