PDZ18BGWJ
DIODE ZENER 18V 365MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2426319-PDZ18BGWJ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PDZ18BGWJ
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 18 V 365 mW ±2.19% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه PDZ18
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, PDZ-GW
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 18 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 13 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±2.19%
قدرت - حداکثر 365 mW