BZX84C12-G3-08
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
قسمت # NOVA:
293-2425418-BZX84C12-G3-08
شماره قطعه سازنده:
BZX84C12-G3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه BZX84C12
سلسلهBZX84-G
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)25 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW