SMV2205-040LF
DIODE VARACTOR
قسمت # NOVA:
292-2412845-SMV2205-040LF
شماره قطعه سازنده:
SMV2205-040LF
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Varactors Single 22 V Surface Mount 0402
More Information
دسته بندیدیودها - ظرفیت متغیر (Varicaps، Varactors)
سازندهSkyworks Solutions Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0402
شماره محصول پایه SMV2205
سلسله-
ظرفیت @ Vr، F -
وضعیت نسبت ظرفیت-
ولتاژ - معکوس اوج (حداکثر)22 V
Q @ Vr، F400 @ 4V, 50MHz