V2PL45HM3/H
DIODE SCHOTTKY 45V 2A MICROSMP
قسمت # NOVA:
287-2374435-V2PL45HM3/H
شماره قطعه سازنده:
V2PL45HM3/H
بسته استاندارد:
4,500
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 45 V 2A Surface Mount MicroSMP (DO-219AD)
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده MicroSMP (DO-219AD)
شماره محصول پایه V2PL45
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, eSMP®
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 2A
بسته / موردMicroSMP
دمای عملیاتی - اتصال-40°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F 300pF @ 4V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 350 µA @ 45 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 560 mV @ 2 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)45 V