SBRT3U60P1-7
DIODE SBR 60V 3A POWERDI123
قسمت # NOVA:
287-2374585-SBRT3U60P1-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBRT3U60P1-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Super Barrier 60 V 3A Surface Mount PowerDI™ 123
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتStandard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI™ 123
شماره محصول پایه SBRT3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / موردPOWERDI®123
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 150 µA @ 60 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 560 mV @ 3 A
نوع دیودSuper Barrier
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)60 V