UF4004GTA
RECOVERY RECTIFIERS 400V DO-41
قسمت # NOVA:
287-2363480-UF4004GTA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
UF4004GTA
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Standard 400 V 1A Through Hole DO-41
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهSMC Diode Solutions
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-41
شماره محصول پایه UF4004
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 1A
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F 15pF @ 4V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 400 V
نوع دیودStandard
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)400 V