UF4004-E3/73
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
قسمت # NOVA:
287-2365339-UF4004-E3/73
شماره قطعه سازنده:
UF4004-E3/73
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Standard 400 V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41)
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-204AL (DO-41)
شماره محصول پایه UF4004
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 1A
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F 17pF @ 4V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 400 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 1 A
نوع دیودStandard
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)400 V