BAS4002LE6327XTMA1
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA TSLP-2
قسمت # NOVA:
287-2370660-BAS4002LE6327XTMA1
شماره قطعه سازنده:
BAS4002LE6327XTMA1
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V 120mA (DC) Surface Mount PG-TSLP-2-1
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتSmall Signal =< 200mA (Io), Any Speed
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSLP-2-1
شماره محصول پایه BAS4002
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 120mA (DC)
بسته / موردSOD-882
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F 5pF @ 0V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 30 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 40 mA
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V