SBRT3M30LP-7
DIODE SBR 30V 3A 8DFN
قسمت # NOVA:
287-2385193-SBRT3M30LP-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBRT3M30LP-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Super Barrier 30 V 3A Surface Mount U-DFN3030-8
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده U-DFN3030-8
شماره محصول پایه SBRT3
سلسلهTrenchSBR
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / مورد8-PowerUDFN
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 175°C
ظرفیت @ Vr، F 100pF @ 30V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 40 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 490 mV @ 3 A
نوع دیودSuper Barrier
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)30 V