RB168MM-60TFTR
RB168MM-60TF IS THE HIGH RELIABI
قسمت # NOVA:
287-2365405-RB168MM-60TFTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB168MM-60TFTR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 60 V 1A Surface Mount PMDU
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDU
شماره محصول پایه RB168
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 1A
بسته / موردSOD-123F
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 1.5 µA @ 60 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 680 mV @ 1 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)60 V