PMEG4005AEAF
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323
قسمت # NOVA:
287-2374703-PMEG4005AEAF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMEG4005AEAF
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V 500mA (DC) Surface Mount SOD-323
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه PMEG4005
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 500mA (DC)
بسته / موردSC-76, SOD-323
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F 43pF @ 1V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 40 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 470 mV @ 500 mA
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V