STPS3L60UF
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMBFLAT
قسمت # NOVA:
287-2376894-STPS3L60UF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STPS3L60UF
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 60 V 3A Surface Mount SMBflat
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMBflat
شماره محصول پایه STPS3
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / موردDO-221AA, SMB Flat Leads
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 150 µA @ 60 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 620 mV @ 3 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)60 V