PDS5100HQ-13
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
قسمت # NOVA:
287-2374384-PDS5100HQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PDS5100HQ-13
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 100 V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI™ 5
شماره محصول پایه PDS5100
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 5A
بسته / موردPowerDI™ 5
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 175°C
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 3.5 µA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 710 mV @ 5 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V