PMEG100T080ELPEZ
DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15B
قسمت # NOVA:
287-2369362-PMEG100T080ELPEZ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMEG100T080ELPEZ
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 100 V 8A Surface Mount CFP15B
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده CFP15B
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 8A
بسته / موردTO-277, 3-PowerDFN
دمای عملیاتی - اتصال175°C
ظرفیت @ Vr، F 680pF @ 1V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 4 µA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 810 mV @ 8 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V