RB531VM-40TE-17
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
قسمت # NOVA:
287-2376744-RB531VM-40TE-17
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB531VM-40TE-17
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V 100mA Surface Mount UMD2
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده UMD2
شماره محصول پایه RB531
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 100mA
بسته / موردSC-90, SOD-323F
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 40 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 610 mV @ 100 mA
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V