30BQ040TR
DIODE SCHOTTKY 40V SMC
قسمت # NOVA:
287-2363667-30BQ040TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
30BQ040TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V - Surface Mount SMC (DO-214AB)
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهSMC Diode Solutions
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMC (DO-214AB)
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) -
بسته / موردDO-214AB, SMC
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F 230pF @ 5V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 µA @ 40 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 680 mV @ 3 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V